آیدی فیکسر

نسل سوم ایرپاد و اشتراک اپل موزیک HiFi بزودی رونمایی می‌شوند

بر اساس گزارش‌های جدید، نسل سوم ایرپاد و اشتراک اپل موزیک HiFi طی هفته‌های پیش رو معرفی خواهند شد. جزئیات بیشتری از این سرویس‌ها فاش شده است.

شایعات جدیدی در مورد احتمال رونمایی از سرویس استریم صوتی HiFi برای سرویس اپل موزیک طی هفته‌های آینده به همراه رونمایی از نسل سوم ایرباد بی‌سیم AirPods 3 شنیده می‌شود. وب‌سایت HITS DailyDouble می‌گوید برای استفاده از سرویس HiFi به اشتراک گران‌تری نیاز نیست.

پیش‌بینی می‌شود این رونمایی همزمان با عرضه نسل سوم ایرپادز انجام شود. اینکه آیا ایرپادز جدید با این استاندارد صوتی جدید سازگار است یا خیر، مشخص نیست. گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد این حرکت اپل در جهت ارائه یک سرویس گران‌تر و با قیمتی بالاتر، بعد از اعلام خبر افزایش قیمت‌های سرویس‌های اسپاتیفای است.

اشتراک سرویس Amazon Music HD از سال ۲۰۱۹ و با قیمت ماهانه ۱۴.۹۹ دلار فروخته می‌شود. سرویس Hi-Fi اسپاتیفای نیز احتمالاً قیمتی در همین حدود خواهد داشت.

مدت‌هاست که شایعاتی در خصوص ایرپادز ۳ هم شنیده می‌شود. تحلیلگران اکنون معتقدند که اپل آن‌ها را در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد.

تصویر فاش شده از نسل سوم ایرپاد اپل

تصویر فاش شده از نسل سوم ایرپاد اپل

اپل در حال حاضر ایرپادز پرو را با قیمت ۲۴۹ دلاری و ایرپادز ۲ را با قیمت ۱۹۹ دلاری به همراه کیس شارژ بی‌سیم یا ۱۵۹ دلار با کیس شارژ سیمی عرضه می‌کند.

اشتراک گذاری این پست :

ثبت نام

وارد شوید