آیدی فیکسر

اپل تی وی ۴K جدید با چیپ A12 و ریموت جدید رونمایی شد

امشب اپل در کنفرانس آنلاین Spring Loaded محصولات جدیدی معرفی کرد. یکی از این محصولات، اپل تی وی ۴K است! با همان طراحی ظاهری قبلی اما ریموت کنترل کاملاً جدید.

تغییرات اپل تی وی ۴K جدید

چیپ A12 قلب ششمین نسل اپل تی وی است. حالا تمامی بازی‌های داخل اپ استور و اپل آرکید، در اپل تی وی نیز پشتیبانی می‌شوند! در ضمن با پشتیبانی از فریم ریت بالا در AirPlay، می‌توانید ویدیوهای آیفون ۱۲ پرو که بصورت دالبی و ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط شده‌اند را در اپل تی وی ۴K تماشا کنید.

در راستای نوآوری در پروسه بالانس رنگ، اپل تی وی از طریق آیفون و سنسور مخصوص آن، کیفیت تصویر را بهبود می‌بخشد. اپل تی وی از سنسور نور آیفون ۱۲ برای مقایسه بالانس رنگ با استانداردهای مشخص صنعت سینماتوگرافی در سرتاسر جهان، استفاده می‌کند. اپل تی وی بصورت خودکار خروجی ویدیو را با رنگ‌های تصحیح شده و کنتراست بهبود یافته، نمایش می‌دهد؛ بدون آنکه مشتریان بخواهند تنظیمات تلویزیون خود را تغییر دهند.

اپل تی وی 4K

اپل تی وی ۴K

سیری ریموت (Siri Remote) نیز بصورت کامل دوباره طراحی شده است. با صفحه لمس جدید و ۱۰۰% آلومینیوم قابل بازیافت.

سیری-ریموت جدید همچنین یک دکمه برای خاموش و روشن کردن و یک دکمه دیگر برای بی‌صدا کردن دارد؛ که این کنترل را تنها نیاز شما در حین لذت از تماشای تلویزیون، می‌کند. با استفاده از سیری، مشتریان می‌توانند به آسانی برنامه تلویزیونی و یا فیلم مورد علاقشان را جستجو کنند. لوازم هوشمند خانه را کنترل کنند، امتیاز تیم‌های ورزشی را ببینند یا آب و هوا را چک کنند؛ حتی بیشتر از این‌ها! حالا پشتیبانی از سیری در اتریش، ایرلند و نیوزیلند؛ به همراه ۱۳ کشور دیگر که تا به حال از سیری پشتیبانی می‌کردند.

ریموت کنترل اپل تی وی 4K

ریموت کنترل اپل تی وی ۴K

جمع بندی

ریموت جدید اپل تی وی با یک صفحه لمسی-کلیکی معرفی شد. این ترکپد همزمان قابل کلیک کردن و لمس کردن است که با چرخش دایره‌ای بر روی آن می‌توانید ویدیو را جلو یا عقب ببرید. قیمت ریموت جداگانه ۵۹$ است. از این لینک می‌توانید کنفرانس Spring Loaded اپل را تماشا کنید.

اپل تی وی ۴K جدید در دو مدل ۳۲GB و ۶۴GB با شروع قیمت از ۱۷۹$ عرضه خواهد شد. تحویل از اواسط ماه می میلادی (هفته آخر اردیبهشت) خواهد بود.

اشتراک گذاری این پست :

ثبت نام

وارد شوید